Krótki przewodnik

Witamy! Ogromnie nam miło, że z nami jesteś! Oto garść faktów na nasz temat:

The Arctic Pure to sklep internetowy z naturalnymi skandynawskimi  artykułami zdrowotnymi, kosmetykami i produktami służącymi do zapewniania dobrego samopoczucia. Znajdziesz u nas starannie wyselekcjonowane, czyste i godne zaufania produkty, które sami wybraliśmy i włączyliśmy do naszej oferty. Dostarczamy zamówienia nawet w najdalsze zakątki świata.

Zapraszamy do nas na zakupy!

Hanneli, menedżer ds. szczęścia


Obsługa klienta

Nasz przyjazny, anglojęzyczny dział obsługi klienta pozostaje do Twojej dyspozycji w dni powszednie od 9:00 do 15:00 (EEST) (od 8:00 do 14:00 czasu polskiego). Możesz kontaktować się z nami telefonicznie (+358 10 422 9100), e-mailowo, na czacie, przez nasz profil na Facebooku lub za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie obsługi klienta.

Metody płatności

Ceny w naszym sklepie są podane w euro. Jeżeli chcesz przeliczyć je na walutę swojego kraju, użyj ikony waluty widocznej w prawym górnym rogu strony.

Akceptujemy karty kredytowe American Express, Discover, MasterCard (Eurocard) i Visa. W niektórych krajach oferujemy również inne metody płatności. Możesz również zapłacić za swoje zamówienie za pomocą konta PayPal.

Jeśli posiadasz kod rabatowy na produkty lub bezpłatną dostawę, możesz go wprowadzić na stronie realizacji transakcji. Pamiętaj, że nie możemy udzielić rabatu na zamówienia już złożone.

Koszty i metody wysyłki

Koszty wysyłki we wszystkich krajach UE wynoszą 9 EUR: zamówienia o wartości powyżej 150 EUR są dostarczane bezpłatnie.

Za wysyłkę do miejsc przeznaczenia poza UE pobieramy opłatę w wysokości 19 EUR. Klient pokrywa też wszelkie ewentualne opłaty celne.

Zamówienia dostarczamy szybko! Zazwyczaj Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 24 godzin i w zależności od kraju zamieszkania, dostarczone w ciągu 2-7 dni roboczych. Zamówienia realizujemy za pośrednictwem GLS i DHL.

Zwroty

Jako konsument masz prawo do anulowania zakupu poszczególnych produktów lub całego zamówienia w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Aby mieć prawo do odzyskania pełnej zapłaconej kwoty, musisz zwrócić produkt w wystarczająco dobrym stanie, aby mógł on być ponownie sprzedany.

W celu uzyskania szczegółowych wskazówek na temat zwracania produktów skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Warunki korzystania ze sklepu, polityka prywatności i pliki cookie

Nasza firma przestrzega obowiązujących w UE przepisów o ochronie danych osobowych (RODO). Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności, polityką dotyczącą plików cookie oraz warunkami korzystania z naszego sklepu internetowego w sposób bardziej szczegółowy na naszej stronie internetowej (w języku angielskim).

O nas

Nasza firma, Hyvinvoinnin Tavaratalo Oy, jest fińską, rodzinną firmą założoną w 2004 roku. Prowadzimy największy w Finlandii sklep internetowy poświęcony naturalnemu zdrowiu, urodzie i ekologicznemu stylowi życia: Hyvinvoinnin.fi. Sklep oferuje wybór 400 marek i 6000 produktów, w tym: suplementy witaminowe, produkty naturalne, kosmetyki naturalne, produkty organiczne i ekologiczne środki czystości do gospodarstw domowych. Sklep internetowy Hyvinvoinnin.fi może pochwalić się ponad 150 tysiącami zadowolonych klientów i zasięgiem dostaw obejmującym wszystkie kraje UE.

Na początku 2019 roku otworzyliśmy nasz drugi sklep internetowy, pod nazwą The Arctic Pure. The Arctic Pure oferuje klientom na całym świecie starannie wyselekcjonowane, czyste i godne zaufania produkty skandynawskie!


Hyvinvoinnin Tavaratalo Oy

Adres: Kärsämäentie 35, 20360 Turku, Finlandia.
Telefon: +358 10 4229100 (obsługa klienta w języku angielskim)
E-mail: customerservice@thearcticpure.com
Numer identyfikacyjny przedsiębiorstwa: 19083264
Numer identyfikacji podatkowej: FI19083264